Hakkımızda & Vizyonumuz

Elektrikli Süpürge ve Hortum Tamirinde Profesyonel Çözümler


20 yıllık tecrübemizle her marka elektrikli süpürge hortumlarının tamirinde profesyonel ve garantili çözümler sunmaktayız.


Her marka elektrikli süpürge ve parçalarının profesyonel biçimde tamiri yapılmaktadır.

Ayrıca yerli-ithal her marka düdüklü tencere tamiri de aynı profesyonellikle gerçekleştirilmektedir.

Hortum tamirlerimiz orijinalliği bozulmadan yapılmakta olup firmamızca 1 yıl garanti sunulmaktadır.


İddialıyız:

Türkiye'de servislerde bile bulunmaz denilen parçalar bulunur, yapılmaz denilen tamir işleri yapılır.


Felsefe ve Misyonumuz:

ELKSTOR olarak, insan ihtiyaçlarının karşılanmasında çevrenin korunması ve doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımının gereğine inanıyoruz. Sunduğumuz hizmetler ve çözümler bu doğrultuda geliştiriliyor.


Günümüzde birçok küresel üretici firma, standart süreçlerden geçmenin kolaylığı ve daha yüksek ciroya ulaşmak maksadıyla eskiyen ürünlerinin tamir edilmesini değil, henüz ekonomik ömrü dolmadan yenisiyle değiştirilmesini bir pazarlama yaklaşımı olarak tercih ediyor. Bu bilinen markaların servisleri de bozulan parçalar ve sarf malzemeleri için yüksek ücretler talep ediyor.


Küresel markaların bu yaklaşımı, eskiyen veya bozulan makine ve aksamın çevreyi kirleten çöp yığınlarına dönüşmesi sonucunu doğururken, israfı da artırıyor. Tüketicilerse ihtiyaçlarını daha pahalıya karşılamak zorunda kalıyor. Ayrıca tamir edilebilecekken yenisiyle değişen parçalar çoğunlukla ithal edildiğinden gereksiz döviz çıkışıyla ülkemizin cari açığını da artırıyor. 


İşte bu olumsuzluklar karşısında ELKSTOR, hem tüketicinin bütçesini koruyan hem de çevreye verilecek zararı önlemek üzere profesyonel ve ekonomik çözümler sunuyor. Yetkili servislerin tamir etmek yerine değiştirdiği düdüklü saplarını veya süpürge hortumlarını orijinal gibi ve garantili tamir ederek eşyanızı çok daha düşük maliyetle tekrar kullanabilmenize imkan sağlıyoruz.


Sizin de bozulan elektrikli süpürge veya düdüklü tencereniz varsa hemen bizi arayın, ekonomik çözümle hem bütçenizi koruyun hem de birlikte israfı önleyerek doğaya ve ülke ekonomimize katkı sağlayalım. 


ELKSTOR, müşterilerine şunları garanti etmektedir:

  • Tamiri mümkün olan parçaları tamir ediyoruz. İhtiyacınız olmayan parça değişimine yönlendirmiyoruz. İsraf etmiyoruz.
  • Bozulan süpürge ve düdüklü parçalarını orijinal gibi tamir ederek servislerin çok daha altındaki fiyatlarla ihtiyacınızı karşılıyoruz.
  • Tamirlerimiz profesyonelce yapıldığından çözümlerimize en az 1 yıl garanti veriyoruz.
  • “Ücretsiz kargo”, “kapıdan alıp kapıya teslimat” ve “kapıda ödeme” imkanı sunuyoruz.


İletişim Sayfası